IPAS Ansatte

Ta gjerne kontakt din IPAS kontaktperson. Vi hjelper deg med lysdesign, ENØK oppgradering, riktig valg av belysning:

Jon Egil Hurum

Jon Egil Hurum

Distriktssjef Østlandet & Sørlandet

Tlf: 950 26 222
mail: jon.egil@ipas.no

Helle Østeraas

Helle Østeraas

Distriktssjef Oslo & Akershus

Tlf: 918 30 053
mail: helle@ipas.no

Elin Skjæveland

Elin Skjæveland

Distriktssjef Østlandet Nord & Østfold

Tlf: 930 19 133
mail: elin@ipas.no

Roy Skorpen

Roy Skorpen

Distriktssjef Vestlandet

Tlf: 454 22 122
mail: roy@ipas.no

Steinar Forseth

Steinar Forseth

Distriktssjef Trøndelag & Nord-Norge

Tlf: 454 29 364
mail: steinar@ipas.no

Edvard Mo

Edvard Mo

Salgskonsulent

Tlf: 476 48 885
mail: edvard@ipas.no
.

Jon Oddbjørn Mathisen

Jon Oddbjørn Mathisen

Distriktssjef Trøndelag, Møre & Romsdal & Østland Nord

Tlf: 922 26 436
mail: jon@ipas.no

Frank Robert Husby

Frank Robert Husby

Belysningsplanlegger

Tlf: 952 67 981
mail: frank.robert@ipas.no
.

Eva Karin M. Leonhardsen

Eva Karin M. Leonhardsen

Kundeservice/Logistikk

Tlf: 40 00 15 59
mail:eva@ipas.no

Per Anders Østeraas

Per Anders Østeraas

Daglig leder

Tlf 905 96 690
mail: per.anders@ipas.no

Lina Marie Rimol

Lina Marie Rimol

Økonomisjef/CFO

Tlf: 971 37 436
mail: lina@ipas.no

Mikal Høvik

Mikal Høvik

Salgssjef

Tlf: 934 67 016
mail: mikal@ipas.no

Sabrina Chen

Sabrina Chen

Sourcing Director

mail: sabrina@ipas.no