IPAS Team

Ta gjerne kontakt din IPAS kontaktperson. Vi hjelper deg med lysdesign, ENØK oppgradering, riktig valg av belysning:

Avdelingskontor Østlandet

Jens Gunneng

Jens Gunneng

KAM & Regionsjef Østlandet/Nord-Norge

Tlf 905 00 499
mail: jens@ipas.no

Jens bor i Otteid ved Ørje og har erfaring fra BB Lighting, Havells Sylvania, Noral m.m.

Jon Egil Hurum

Jon Egil Hurum

Distriktssjef Østlandet/Sørlandet

Tlf 950 26 222
mail: jon.egil@ipas.no

Jon Egil har kontoradresse på Avd kontoret Østlandet i Moss, Bor på Mjøndalen ved Drammen og har erfaring fra Onninen m.m.

Helle Østeraas

Helle Østeraas

Distriktssjef Østlandet

Tlf 918 30 053
mail: helle@ipas.no

Helle har kontoradresse på Avd kontoret Østlandet i Moss, Bor i Oslo og har erfaring fra InstallasjonsPartner AS m.m.

Elin Skjæveland

Elin Skjæveland

Kundeservice/Support - Østlandet

Tlf 930 19 133
mail: elin@ipas.no

Elin har kontoradresse på Avd kontoret Østlandet i Moss, bor i Drøbak og har erfaring fra Schneider Electric m.m..

Avdeling Vestlandet/Rogaland

Roy Skorpen

Roy Skorpen

Distriktssjef Vestlandet & Rogaland

Tlf 454 22 122
mail: roy@ipas.no

Roy har adresse i Knarrevik, og har erfaring fra Prolys, m.m..

Hovedkontor Trondheim

Mikal Høvik

Mikal Høvik

Salgssjef/DIALux

Tlf 934 67 016
mail: mikal@ipas.no

Mikal har kontoradresse på Hovedkontoret i Trondheim på Tiller, Bor på Melhus og har erfaring fra Elektro-Importøren, Conoco Phillips, Kvål El-Installasjon, Vintervoll m.m.

Steinar Forseth

Steinar Forseth

Distriktssjef/Fagskoleingeniør Vestlandet/Trøndelag/Nordland

Tlf 454 29 364
mail: steinar@ipas.no

Steinar har kontoradresse på Hovedkontoret i Trondheim på Tiller, Bor i Sjetnemarka og har erfaring fra Elektrikerservice, PK-Service m.m.

Jon Oddbjørn Mathisen

Jon Oddbjørn Mathisen

Distriktssjef Hedmark(nord for Lillehammer)/Møre/Trøndelag

Tlf 922 26 436
mail: jon@ipas.no

Jon Oddbjørn har kontoradresse på Hovedkontoret i Trondheim på Tiller, Bor på Selsbakk og har erfaring fra Studio Mathisen, Oceanor m.m.

Eva Karin M. Leonhardsen

Eva Karin M. Leonhardsen

Kundeservice/Logistikk

Tlf 40 00 15 59
mail:eva@ipas.no

Eva har kontoradresse på Hovedkontoret i Trondheim på Tiller og bor på Byåsen.

Lina Marie Romul

Lina Marie Romul

Økonomisjef/CFO

Tlf 971 37 436
mail: lina@ipas.no

Lina har kontoradresse på Hovedkontoret i Trondheim på Tiller, Bor på Tiller og har erfaring fra Ramo Entreprenør, Trio Regnskap m.m.

Per Anders Østeraas

Per Anders Østeraas

Daglig leder

Tlf 905 96 690
mail: per.anders@ipas.no

Per Anders har kontoradresse på Hovedkontoret i Trondheim på Tiller, Bor på Persaunet og har erfaring fra Scanell, ABB m.m.

Morten Seipäjärvi

Morten Seipäjärvi

Markedsdirektør

Tlf 948 90 160
mail: morten@ipas.no

Morten har kontoradresse på Hovedkontoret i Trondheim på Tiller, bor på Nardo og har erfaring fra Aurora, Havells Sylvania, Philips Lighting, m.m..

Salg og Support Utland

Sabrina Chen

Sabrina Chen

Sourcing Director

mail: sabrina@ipas.no

Sabrina har kontoradresse i Taiwan, Kina, bor i Taiwan, Kina, og har erfaring fra Aurora, m.m.