IPAS Ansatte

Ta gjerne kontakt din IPAS kontaktperson. Vi hjelper deg med lysdesign, ENØK oppgradering, riktig valg av belysning:

Avdelingskontor Østlandet

Jens Gunneng

Jens Gunneng

KAM & Regionsjef Østlandet/Nord-Norge

Tlf: 905 00 499
mail: jens@ipas.no

Jon Egil Hurum

Jon Egil Hurum

Distriktssjef Østlandet/Sørlandet

Tlf: 950 26 222
mail: jon.egil@ipas.no

Helle Østeraas

Helle Østeraas

Distriktssjef Stor-Oslo

Tlf: 918 30 053
mail: helle@ipas.no

Elin Skjæveland

Elin Skjæveland

Salg & Support

Tlf: 930 19 133
mail: elin@ipas.no

Avdeling Vestlandet/Rogaland

Roy Skorpen

Roy Skorpen

Distriktssjef Vestlandet & Rogaland

Tlf: 454 22 122
mail: roy@ipas.no

Hovedkontor Trondheim

Mikal Høvik

Mikal Høvik

Salgssjef

Tlf: 934 67 016
mail: mikal@ipas.no

Steinar Forseth

Steinar Forseth

Distriktssjef/Fagskoleingeniør Vestlandet/Trøndelag/Nordland

Tlf: 454 29 364
mail: steinar@ipas.no

Jon Oddbjørn Mathisen

Jon Oddbjørn Mathisen

Distriktssjef Hedmark(nord for Lillehammer)/Møre/Trøndelag

Tlf: 922 26 436
mail: jon@ipas.no

Eva Karin M. Leonhardsen

Eva Karin M. Leonhardsen

Kundeservice/Logistikk

Tlf: 40 00 15 59
mail:eva@ipas.no

Lina Marie Rimol

Lina Marie Rimol

Økonomisjef/CFO

Tlf: 971 37 436
mail: lina@ipas.no

Per Anders Østeraas

Per Anders Østeraas

Daglig leder

Tlf 905 96 690
mail: per.anders@ipas.no

Edvard Mo

Edvard Mo

Salg & Support

Tlf: 476 48 885
mail: edvard@ipas.no
.

Salg og Support Utland

Sabrina Chen

Sabrina Chen

Sourcing Director

mail: sabrina@ipas.no